BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI

İSTANBUL GENELI HİZMET AĞI

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.583713.6381
Euro15.205315.2662
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret2565694
İLAÇLAMA

PİRE fare ilaclama


PİRE İLAÇLAMA  0532 396 0444

Pireler özellikle yaz aylarında havaların ısınması ile birlikte üreme dönemlerine girer. pireler bu aylarda mücadele edilmesi önemlidir. Çoğalmalarına izin vermeden mekânınızda yapılacak düzenli ilaçlama uygulamaları ile haşere sorununuza çözüm sağlanabilir

Pire İlaçlama      

Pire böceğinin 6 adet ayak yapısı mevcuttur. Kıllı bir vücuda sahip olan pire böceği çok çabuk çoğalma özelliğine sahiptir. Pire böceği yumurtlayarak çoğalırlar. Haftada yaklaşık 2000 adet yumurta yapabilen pire böceği bu yumurtalarını oldukça gizli alanlara bırakırlar. Pire böceği sıcak alanlarda daha çok çoğalır.

Bu nedenle daha çok yaz aylarında görülebilen bir haşere türüdür pire. Pire böceği vücudumuza kan emmek için yapışır ve doyduğu zaman bırakıp gider. Pire böceğinin ısırdığı yerde kızarıklıklar ve kaşıntı oluşur. Pire böceği kan yoluyla bulaşan tüm haştalıkların vürüsünü taşımaktadır.

0212 599 3703_0532 396 0444

Kış  aylarında havaların soguması nedenıyle fareler kapalı alanlarda beslenme ihtiyacı duyar. bu nedenle bu tur sorun kışın artmaktadır.

Fare ilaçlaması
 

sıvı kokulu ya da sıvı kokusuz olarak yapılabilir. Bu mekândaki fare yoğunluğu ile ilişkilidir. Sıvı ilaçlamalarda alana su bazlı -gazlı ilaçlama yapılır. Kullanılan sıvı ilaç hem fare ilacının sulandırılmış şeklidir hem de mekânın dezenfektasyonu için önemlidir. Sorunun kesin çözümü için mekânın gizli noktalarına da ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmış fare tableti karışımı bırakılır.

Bu sıvı ilacı ve özel olarak hazırlanmış fare tabletlerini yiyen kemirgen 5 ila 10 dk. arasında kan zehirlenmesiyle ölür. İlaçlar belirlenmiş alanlara bırakıldığı için kemirgenlerin gizli ulaşılamayacak alanlarda ölmesi de engellenmiş olur.

 
 

EV FARESİ / FARE HAŞERE İLAÇLAMA ŞİRKETİ

Ev faresi ilaçlamaÇok küçük ev faresi 3 cm civarındadırlar ve fındık faresi olarak ta anılırlar, renkleri genelde gridir,büyük kulakları, küçük gözleri ve burunları vardır.Fındık farelerinin pislikleri siyah pirinç büyüklüğünde ve ovaldir.Fındık faresi pisliğini etrafa saçar, yuvasını gıda merkezlerine yakın oyuk ve boşluklarda yapar, ev ve iş yerlerine yerleşir daha çok bodrum çatı ve insanın yaşadığı ortamlarda daha çök görülür çok iyi tırmanıcı ve sıçrayıcıdırlar. Çok çabuk ürerler, fındık fareleri gebelikleri 18-21 gün sürer ve her seferinde 5-8 arası yavru yaparlar. Yılda 5-10 döl verir. Çok güçlü koku duyuları vardır. Yetişkin bir ev faresi 0.5 cm delikten geçer ve 4 metre yüksekten atlayabilir.

LAĞIM FARESİ / SIÇAN İLAÇLAMA HİZMETİ

Lağım faresi sıçan ilaçlamaErgin lağım faresi kuyruğu hariç 18-25 cm boyunda ve 200-600 gr ağırlığındadır. Küt burunlu, küçük kulak ve gözlere sahip, lağım fareleri kaba tüyleri kahverengi siyah karın bölgesi gri beyaz arası bir renktedir. Lağım fareleri daha çok kanalizasyon sistemi, binaların bodrum ve alt katları ile depolarda, bina dışında ise nehir kenarlarında, yol boyunca toprak altında, çöp yığınları ve beton altında yuva yaparlar. Ergin lağım farelerinin dışkıları iki ucu küt kapsül şeklinde ve 20 mm kadar uzunlukta olabilir. 2-5 ayda ergin hale gelir, bir yıl yaşarlar. Gebelikleri 3 hafta sürer.Lağım fareleri bir keresinde 7-8 yavru doğurur ve yılda 3-6 döl verebilirler. Güçlü koku ve işitme duyularına sahiptirler. 12 mm den büyük aralıktan kolayca geçebilir, 15 metre yükseklikten atlayabilirler. Kemirmeyi severler ve en çok elektrik kablolarını kemirdiği için de sık sık yangınlara sebep olurlar.

ÇATI FARESİ / ÇATI FARESİ İLAÇLAMA SERVİSİ

Çatı faresi, tavan faresiErgin çatı faresi, kuyruğu hariç 16-21 cm boyunda ve 80-300 gr ağırlığındadır. Sivri burunu, iri kulak ve gözleri olup, kahverengi veya siyah tüylere sahiptir, çatı fareleri çok iyi tırmanıcıdırlar. Bina içleri ve altında, çatısında, çöp ve odun yığınları içinde yaşarlar. Erginlerin dışkıları Çatı faresinin dışkısı gibi fakat sivri uçludur. Çatı fareleri 4 ayda ergin hale gelir ve 12 ay yaşarlar. Çatı fareleri bir keresinde 4-8 yavru doğurur ve yılda 6 döl verebilirler. 12 mm den büyük aralıktan kolayca geçebilirler. "Fareler Leptospirosis, Selmonella, Brucellosis, Kuduz ve Şap gibi bir çok hastalığı yayarak büyük tehlike teşkil ederler."

  Belediye Fare İlaçlama, Belediye Fare Hizmeti, Belediye Fare Servisi, İstanbul Belediye Fare İlaçlama, Belediyesi Fare İlaçlama, Belediye ilaçlama, İlaçlama Belediye, Belediye Haşere İlaçlama İstanbul, Belediye İlaçlama İstanbul.

 


HAFTANIN 7 GÜNÜ  24 SAAT  BİZE ULASABİLİRSİNİZ.

         Tel : 0212 599 3703
Tek Bilgi : 0532 396 0444
Hava Durumu
Saat
Takvim