BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI

İSTANBUL GENELI HİZMET AĞI

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.583713.6381
Euro15.205315.2662
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret2565694
İLAÇLAMA

belediye böcek ilaçlama

İSTANBUL BELEDİYE İLAÇLAMA

  İstanbul il ve ilçelerinde yaz aylarında artan böcek sorunları için bizi arayın. belediye yetkisi dahilinde haşere ilaçlama birimi olarak hizmet vermekteyiz. belediye böcek ilaçlama hizmetimiz bir yıl garantilidir.Özellikle yaz aylarında havaların ısınması ile birlikte üreme dönemlerine giren böceklerle bu aylarda mücadele edilmesi önemlidir. Çoğalmalarına izin vermeden mekânınızda yapılacak düzenli ilaçlama uygulamaları ile haşere ve fare sorununuza çözüm sağlanabilir. Ev, lokanta, cafe, fırın gibi hem yiyecek maddelerinin bol olduğu hem de haşerelerin çoğalması için gerekli sıcak alanlar olan bu mekânlarda çok sık böcek görülür. Unutulmamalıdır ki mekân içerisinde görülen 1 tane böcek görülmesi ortam içerisinde yüzlerce böceğin olduğunun habercisidir. SARIYER BELEDİYE İLAÇLAMA, GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE İLAÇLAMA, BAĞCILAR BELEDİYE İLAÇLAMA, ESENLER BELEDİYE İLAÇLAMA, EMİNÖNÜ BELEDİYE İLAÇLAMA, BAKIRKÖY BELEDİYE İLAÇLAMA, AVCILAR BELEDİYE İLAÇLAMA, BAYRAMPAŞA BELEDİYE İLAÇLAMA, AKSARAY BELEDİYE İLAÇLAMA, EYÜP BELEDİYE İLAÇLAMA, SULTANGAZİ BELEDİYE İLAÇLAMA, ATAŞEHİR BELEDİYE İLAÇLAMA, BAHÇELİEVLER BELEDİYE İLAÇLAMA, BEŞİKTAŞ BELEDİYE İLAÇLAMA, BAŞAKŞEHİR BELEDİYE İLAÇLAMA, ŞİŞLİ BELEDİYE İLAÇLAMAHAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri fiziksel yapıları bakımından çeşitlilik gösteren haşerelerdir. Hamam böceği açık yada kuyu kahverengi veya kızıl renklerde olabilir. Ancak çoğunluğu siyah renktedir hamam böceklerinin. Hamam böceği sıcak alanları sever. Ortam sıcaklığı iyi olduğunda bu alanlara yerleşip kısa sürede ürerler. Hamam böceği oldukça hızlı hareket eden bir haşere türüdür. Genellikle hamam böcekleri geceleri ortaya çıkarlar. Işıklar söndüğünde ortaya çıkarlar. Hamam böceğinin büyüklüğü 0.5 ya da 3 cm dir. Hamam böceği yumurtlayarak çoğalır.

Yumurtalarını paket halinde sırtlarında taşıyan böceklerdir. Her bir paketten yaklaşık 30-50 adet hamam böceği çıkar. Hamam böceği 1 yılda 8-10 kez yumurtlar.

KALORİFER BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Kalorifer Böceği İlaçlama

Hamam böcekleri familyasından olan böcek türüdür. Kalorifer böceği haşeresi daha çok kalorifer petekleri etrafında görüldükleri için bu ismi almışlardır. Kalorifer böceği haşeresi hamam böcekleri içerisinde en çabuk çoğalıp üreyen türdür. Bu yüzden kalorifer böcekleri ile mücadele oldukça güçtür.

Kalorifer böceği haşerelerinin baş kısımlarında yön ve yiyecek bulmalarını sağlayan antenleri vardır. Bu böcekler omurgasız böceklerdir. Kalorifer böceklerinin bacaklarında vantuzlar bulunur ve bu özellikleri nedeniyle de tavanlara, duvarlara rahatlıkla tırmanırlar. Bu böcekler insanların yaşadığı her türlü ortamlarda yaşamlarını sürdürürler. Kalorifer böcekleri insanların yediği her türlü besin maddesini yiyerek gıda ihtiyaçlarını karşılarlar. Kalorifer böceklerinin yüksek sıcaklığa ve soğuğa dayanıklı olan vücut yapıları vardır.

KAHVERENGİ ÇİZGİLİ HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Kahverengi Çizgili Hamam Böceği

Kahverengi çizgili hamam böceğinin dişisi ve erkeği farklılık gösterir. Kahverengi hamam böceğinin dişisi koyu kahverengidir. Erkek kahverengi hamam böceği ise açık kahverengidir. Büyüklükler i 1.50 cm olan kahverengi hamam böcekleri de üremelerini yumurtlayarak yaparlar. Kahverengi hamam böcekleri de uçabilme özelliğine sahiptirler.

Alman hamam böceklerinden farkları ise kalkanlarının gerisinde bulunan çapraz iki adet çizgidir. Kahverengi hamam böcekleri de hamam böceklerinin diğer türleri gibi geceleri ortaya çıkarlar ve gıda gereksinimlerini karşılarlar.

Kahverengi hamam böcekleri oldukça hızlı hareket ederler ve bu böcekler çatlaklarda veya yarıklarda yaşarlar. Evlerimizde ya da yaşadığımız diğer alanlara yerleşerek çoğalırlar.

8 9
 
HAFTANIN 7 GÜNÜ  24 SAAT  BİZE ULASABİLİRSİNİZ.

         Tel : 0212 599 3703
Tek Bilgi : 0532 396 0444
Hava Durumu
Saat
Takvim