BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI

İSTANBUL GENELI HİZMET AĞI

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.583713.6381
Euro15.205315.2662
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret2565694
İLAÇLAMA

haşere ilaçlama

  BÖCEK PİRE KENE FARE İLAÇLAMA

  FUMİGASYON ve LASHİNG  HİZMETİ

                      ULUSLARARASI SERTİFİKALI

   TEL : 0212 599 3703 _ 0532 396 0444

laçlama1   fumigasyon

BÖCEK PİRE  KENE İLAÇLAMA

Pire; göz ile zor görülen kan emicilerdendir.  Dünya üzerinde kutuplarda dahil olarak tüm bölgelerde yaşayabilen bu canlı veba hastalığının çıkış sebeplerindendir. Hastalığın yayılmasında büyük rol oynamıştır. Beslenmek için kana ihtiyaç duyan pire hayvan ve insan kanıyla beslenmektedir.

        150px-İstanbul_Büyükşehir_Belediyesi              SGLK
Pire 2 mm ile 8 mm arasında değişen boyutları vardır. Pirelerin bilindiği aksine kanatları yoktur ancak arka bacakları çok kuvvetlidir ve çok uzak mesafelere kadar sıçrayabilirler. Yumurtlama yöntemi ile çoğalan pire; yumurtalarını üzerinde taşır ve bir hayvana musallat olursa yumurtaları üzerine bırakır burada yumurtadan çıkan lavralar kendilerine kozalak örüm pupa dönemine geçer birkaç hafta sonra ise erişkin dönemine gelince bulundukları hayvanın kanını emmeye başlarlar. Çok hızlı üreyen canlılar arasındadır.
Pireden korunma yolu oldukça zordur. Tek ve kesin çözüm haşere ilaçlama servisleri ile görüşüp uzman ilaçlama firmalarından destek almalarıdır. Biz pire ilaçlama olarak sizlere özel ilaçlar ile tüm açık ve kapalı alanlarda haşere ilaçlama konusunda destek vermekteyiz.
ilaclama                   222


Böcek, haşere ve fareler insan ve evcil hayvan sağlığına zarar veren son derece tehlikeli mikroorganizmaları barındıran canlılardır. Evlere, işyerlerine geldiklerinde, insanların yiyeceklerini de paylaşıp, gezinirken salya, dışkı ve üzerlerindeki hastalık yapıcı bakterileri bulaştırabilen böceklerle savaşın en  etkili yolu böcek ve haşere ilaçlaması yaptırmaktır. Yaşanılan alanları ve işyerlerini çok daha konforlu ve hijyenik bir hale getiren böcek ve haşere ilaçlama ancak ehil ellerde yapıldığı takdirde başarıya ulaşmaktadır. İlaçlama yapılmadığı takdirde, böcek ve haşereler ortamda hızlıca yayılıp, üzerlerinde taşıdıkları bakterileri çok daha süratli bir şekilde insanlara yaymaya devam edeceklerdir.


akrep2                    tse


Akrep
; sıcak ve ılıman iklim hayvanıdır. 6 bacakları, başının yanında 2 kıskacı vardır. Kuyruklarının ucunda zehirli iğneleri vardır. Yapıları yaşadıkları bölgenin şartlarına göre değişmektedir. Çölde yaşayan akrepler en zehirli olanlarıdır. Susuz kalan akrebin zehiri daha da etkilidir.
Öldürücü etkiye sahip olan akrep çok aç kaldığı ya da kendini tehlike altında hissettiği anlarda sokar.
Terk edilmiş harabe, yıkılmış ev yığınları, kaya kütleleri altları ya da ağaç kütüklerinin altına yuva yapan akrep; gündüzleri dinlenirken geceleri avlanmaya çıkar. Avlarını gece avladıkları için görmeye ihtiyaç duymazlar çünkü akreplerin ayaklarında radar sistemi gibi çalışan algıları vardır. Yerdeki titreşimden avının ne tarafta olduğunu algılayabilir.
Ayrıca akreplerin vücut yapıları oldukça dayanıklıdır. Dondurulmuş bir çözüldüğü takdirde tekrar yaşayabilir. Organlarından birini kaybetmesi durumunda yaşamını sürdürebilir ve radyasyon ya da ultra viyole gibi ışınlara maruz kalması onları etkilemez.
ilaclama2   5

Akrepler tek yaşarlar sadece çiftleşme döneminde erkek akrep ile birleşir. Flört anında dişi akrep ile erkek akrep kuyruklarını birbirine dolar ve flört bittikten sonra erkek akrep genelde bulunduğu ortamı hızlıca terk eder aksi halde dişi akrep, erkek akrebi öldürür. Dişi akrep üreme gerçekleşmesi durumunda yumurtaları doğurur ve doğurduğu akrepleri belli bir süre tehlikelere karşı korumak için sırtında taşır.
Akrep sokması durumunda hasta fazla hareket ettirilmeden en yakın sağlık kuruluşuna götürülmeli ve akrebin görüldüğü bölge haşere ilaçlama servisi tarafından mutlaka ilaçlanmalıdır.
İlaçlama firmamız siz değerli müşterilerimizin sağlığını tehdit eden canlılara karşı her haşere için özel hazırlananböcek ilaçları ile sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız.

akrep          7

FARE İLAÇLAMA : 0532 396 0444

Öncelikler  fare ilaçlama  yöntemlerinde  uygulanacak en önemli şey ortamın keşfi ve   netür ilaçlama  metodunun  uygulanmasıdır.    Fare ilaçlama  yöntemlerinde birçok ilaçlama yönyemi  olup  bunlardan  en fazla sonuç alınan  ilaçlama  yöntemleri aşağda   belirtilmişdir.
banner1 6


1.     KEMİRGENLERDE İstasyon Metodu :
  Profesyonel  Fare Mücadelesinde  Uygulanan  En  Yaygın  İlaçlama   Metodur.  İstasyon  İsmini  Verilen  Fare Monitörlerine ,   Fare  İlaçları   Yada Zehirleri   Yerleştirilir.  İstasyonlar  Farelerin  Girebilecekleri   Boyutlarda  Olup  ,  Hem  Şekli İle  Hemde İçersindeki  Yemlerin  Çekici  Özellikleri  İle Kemirgenleri  Kendisine  Çekmektede  Ve Fareye Karşı  Cezbedici  Özellik  Taşımaktadır.  Ortamda  Bulunan Bir Farenin İstasyona Uğramama  Şansı  Yok Denilecek Kadar Azdır.  .  İstasyonlar  Genelde  Dolap  Veya  Petek Altlarına  Yada Gizli Yerlere Köşelere  Farenin Gezebileceği  Yerlere  Metrekare  Ve Mesafe  Göz Önünde Bulundurulup  Hesaplanarak  Yerleştirlir. Bu İşlem Uzman  Ekip Tarafından  Uygulanmalıdır.   İstasyonlar  Yerleştirildikten Sonra  ,    Hedefimizdeki   Farelerin  İstasyonlara  Uğrayıp  Zehirli  Yemleri  Yemeleri  Beklenmektir. Bu Konuda Biraz Sabırlı  Olmak  Gerekir .  Kaliteli  Yemler Kemirgenleri  Ortalama  2 Gün Sonra     İç Kanama  Geçirmesiyle Öldürür. Amacımız Zehirlerin  Tüketilmesini Sağlamak  Olduğu  İçin , Fareler Birbirlerinin  Öldüğünü Farkedelerse  Zehri Yemezler Yada Kusarak Zehirden Kurtulmuş Olurlar .  Bu Yüzden Profesyonel  İlaçların Uzun Zaman İçersinde  Kesin  Öldürme Etkisi Taşıması  Gerektirir.  Yemi  Yiyen  Fareler  Genelde Ortamda  Değil ,  Geldikleri  Yerde  Yuvalarında  Ölürler.  Bu  Şekilde Ortamdaki  Fare Probleminden  Kurtulunmuş Olunur.  Yinde   Kontrol Amaçlı  Olarak  İstasyon İçersindeki  Yemler  Yenilenme  Ve  Belli   Bir  Müddet Ortamda  Bulunması  Gerekir.  Bu Sayede   Ortamda  İleriye  Dönük  Fare Üreme Sorunuda  Ortadan  Kalkmış  Olur.
8 9
2.    KEMİRGENLERDE Canlı Yakalama  İstasyonu  Metodu :
Bu Metodda   Canlı  Yakalama İstasyonu Adını Vediğimiz İstasyonlar  Aynı  Şekilde   Belli  Mesafe  Ve  Metrekarelerde  Yerleştirilir.   Canlı  Yakalama İstasyonlarında   Klasik  İstasyon  Gibi   2  Giriş  Olup  ,   İstasyona   Fareyi  Cezbedecek  Herhangi  Bir Yem Yada  Bir  Gıda Ürünü  Bırakılır.  İstasyonun İçine  Giren   Fare  Tekrar  İstasyonun  İçinden  Çıkamaz.  Canlı Yakalama İstasyonunda  Farenin  İçeri Girişi Vardır . Ama İçeri Giren  Farenin  Çıkış  İçin İstasyon  Kapısına  Yöneldiğinde  Kapısı  Kapanmaktadır.  Bu  Şekilde  Fare  Canlı Olarak  İstasyona  Hapsedilmiş Olunur.  Kesinlikle İçerden  Çıkamaz  .  Bu İstasyonun  Mekanik  Bir   Özelliğidir.

4.    KEMİRGENLERDE YEMLEME  METODU
Bu  Metodda   İse    Blok  , Pellet  Ve  Pasta  İsmini  Verdiğimiz  Kemirgen  Yemlerinin   Belli  Yerlere  Direk  Açık   Bir Şekilde  Yada  Bir Plastik  Tabak  İçinde Ortama  Bırakılması  Uygulanmasıdır.  Bu  İlaçlar  Kazandairesi – Kömürlük – Lağam Veya Açık Alanlara  İstasyon  Kurma İhitmali   Zor Olan  Yerlerde Direk  Olarak  Uygulanabilir.  Bu İlaçların    Tespit  Edilmişse  Farelerin  Geliş  Yerlerine  , Yuva Deliklerine  Direk Uygulanır  Ve  Kesin  Sonuçlar  Verir.

   3      1

                   FUMİGASYON ÇEŞİTLERİ

  • Çadır Altı Fumigasyonu : Ürün yığın olarak bir yere toplanarak örtü altında yapılan fumigasyondur.
  • Konteyner Fumigasyonu : Konteyner içine direkt uygulanan fumigasyondur.
  • Gemi Ambarı Fumigasyonu : Gemi ambarındaki yığın olarak bulunan ürünün sızdırmazlığı sağlanarak uygulanan fumigasyondur.
  • Silo Fumigasyonu : Gerek buğday ve tahıl gerekse makarna silolarında direkt uygulanan fumigasyondur.
  • Değirmen Fumigasyonu : Değirmenlerin sızdırmazlığı sağlanarak direk uygulanan fumigasyondur.
  • Bina Fumigasyonu : Tüm bina çadır altına alınarak sızdırmazlığı sağlanıp içeri uygulanan fumigasyondur.
  • Ahşap Palet ve Kutu Fumigasyonu : Gerek konteyner içinde gerekse çadır altı olarak uygulanan fumigasyondur.
  • Tarihi Eser ve Müze Fumigasyonu : Her bir eser ayrı ayrı çadır altına alınarak uygulanan fumigasyondur.
        1111   2


HAFTANIN 7 GÜNÜ  24 SAAT  BİZE ULASABİLİRSİNİZ.

         Tel : 0212 599 3703_ 0216 399 5215
Tek Bilgi : 0532 396 0444
Hava Durumu
Saat
Takvim